|
|
ASTEBURUKO KIROL AGENDA - LAZKAO |
|
|
|
|
|
GUNEA |
EGUNA |
ORDUA |
PARTIDUA |
MAILA |
|
|
|
|
|
LAZKAO ANTZAR PILOTA KIROL ELKARTEA |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kiroldegia |
Otsailak 3, ostirala |
17:30 |
LAPKE - BELOKI |
Udaberri - E. binaka K3 |
Kiroldegia |
Otsailak 3, ostirala |
17:30 |
LAPKE 2 - INTXURRE |
Udaberri - E. binaka K1 |
Kiroldegia |
Otsailak 3, ostirala |
17:30 |
LAPKE - OIARPE |
Udaberri -E. binaka J2 |
Kiroldegia |
Otsailak 3, ostirala |
17:30 |
LAPKE 1 - ABANTZU 1 |
Udaberri - E.binaka N1 |
|
|
|
|
|
Enparantza |
Otsailak 3, ostirala |
18:00 |
LAPKE 1 - ILUNPE 2 |
Gipuzkoa E.binaka Infantil - 1. m |
Enparantza |
Otsailak 3, ostirala |
18:00 |
LAPKE 1 - KUKU |
Gipuzkoa E.binaka Infantil 2. m |
Enparantza |
Otsailak 3, ostirala |
18:00 |
LAPKE 2 - TXAPAGAIN |
Gipuzkoa - E.binaka Alebin (2.urtea) 1. m |
|
|
|
|
|
Kiroldegia |
Otsailak 3, ostirala |
20:00 |
LAPKE - ZARAMAGA |
Nagusiak |
Kiroldegia |
Otsailak 3, ostirala |
20:00 |
LAPKE - TXUKUN LAKUA |
Ohorezko maila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LAZKAO KIROL ELKARTEA - FUTBOLA |
|
|
|
|
|
|
|
|
Harizti kirol gunea |
Otsailak 4, larunbata |
12:00 |
LAZKAO K.E - ARRUPE CHAMINADE |
Kadetea B |
Harizti kirol gunea |
Otsailak 4, larunbata |
15:30 |
LAZKAO K.E - ORIOKO F.T |
Jubenil B |
Harizti kirol gunea |
Otsailak 4, larunbata |
17:30 |
LAZKAO K.E - DANENA K.E. |
Kadetea A |
Harizti kirol gunea |
Otsailak 5, igandea |
16:00 |
LAZKAO K.E - ORDIZIA K.E |
Infantil B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GOIERRI GORRI - FUTBOLA |
|
|
|
|
|
|
|
|
Harizti kirol gunea |
Otsailak 4, larunbata |
10:00 |
GOIERRI GORRI F.K.T - AÑORGA |
Ohorezko kadetea |
Harizti kirol gunea |
Otsailak 5, Igandea |
11:00 |
GOIERRI GORRI F.K.T - AIZTONDO |
Infantil |
|
|
|
|
|
GAUR LOGISTIKA - ARETO FUTBOLA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SASKILAZKAO TALDEA - SASKIBALOIA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AMALUR MENDI ELKARTEA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SAN BENITO IKASTOLA - ESKOLA KIROLA |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ikastola |
Otsailak 3, ostirala |
17:00 |
SAN BENITO 3A - SAN BENITO 3B |
3. neskak |
Kiroldegia |
Otsaila 4, larunbata |
9:30 |
SAN BENITO 3B - LA SALLE 3B |
3. mutilak |
Ikastola 1 |
Otsailak 4, larunbata |
9:30 |
SAN BENITO 6B - AITXURI 6 |
6. neskak |
Ikastola 2 |
Otsailak 4, larunbata |
9:30 |
SAN BENITO 6D - URDANETA 6A |
6. mutilak |
Ikastola 1 |
Otsailak 4, larunbata |
10:30 |
SAN BENITO 6B - AITXURI 6 |
6. mutilak |
Ikastola 2 |
Otsailak 4, larunbata |
10:30 |
SAN BENITO 6D - LIZEO 6 |
6. neskak |